photo_2016-12-28_12-26-48

مرد نمکی در آزادی جان می‌گیرد

photo_2016-12-28_12-26-48

ریتم نوعلی شمس به همراه گروهش 17 دی‌ماه در آزادی بروی صحنه می‌رود.

گروه علی شمس را که سال‌هاست در عرصه‌ی موسیقی راک (به‌ویژه فیوژن راک) در ایران فعالیت دارد شخص علی شمس به‌عنوان خواننده، گیتاریست و نوازنده‌ی پیانو به همراه رضا بنایی نیا (درامز)، اشکان شاهرخ (الکتریک و آکوستیک گیتار)، کیومرث طالبی (بیس گیتار) و ماهان محمدی (ترومپت) را تشکیل می‌دهند. ماهان محمدی جای سعید همتیان (نی) را پرکرده است و پوریا علی میرزایی که قبل از نقل‌مکان به خارج از کشور نوازنده‌ی بیس گیتار و تنبور و دف در گروه بوده، این بار گروه را به‌عنوان نوازنده‌ی مهمان در بعضی از قطعات همراهی خواهد کرد. از دیگر مهمانان این اجرا می‌توان از امیر شمس (پرکاشن) و پویا اسدی (آکوستیک گیتار) نام برد.

گروه طی بیست سال گذشته بارها بروی صحنه رفته است و عنوانی چون منتخب جشنواره‌ی بین‌المللی موسیقی فجر در سال‌های 86,87 و 88 و دیپلم افتخار خلاقیت و نوآوری در موسیقی و صدا را در سال 87 از سمت جشنواره‌ی فجر را از آن خودکرده است.

تمامی قطعات، ساخته‌ی خود علی شمس هستند و بیشتر روندی داستانی و روایی دارند که تمامی آن‌ها سروده‌ی خود علی شمس و یکی از قطعات سروده‌ی مرتضی شمس است.

در این اجرا قطعاتی چون زمان، زشتم، فرشته بود،, من و یک اسکیزوفرنی در خانه، مرد نمکی، خوب مطلق، حیله، بمان با من، شیر، دلقک و فرشته بود، اجرا خواهند شد.

 گفتنی است؛ علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سامانه فروش ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

منبع: ریتم نو

نویسنده: امین رجبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *