logo22

مهلت فراخوان جذب هنرجو تا پایان دی‌ماه تمدید شد

logo

ریتم نو – فراخوان انجمن موسیقی ایرآن‌که باهدف جذب استعدادهای نوجوان در موسیقی، ارائه‌ی آموزش در زمینه‌ی‏ گروه نوازی و تک‌نوازی، اجرای کنسرت و تولید موسیقی در بخش‌های تار، سه‌تار، سنتور، عود، قانون، کمانچه، نی، تمبک، دف و آواز منتشرشده بود تا پایان دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش ریتم نو به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این فراخوان به دلیل استقبال و درخواست هنرجویان برای حضور و ثبت‌نام در آن‌که باهدف جذب استعدادهای نوجوان در موسیقی ، ارائه‌ی آموزش در زمینه‌ی‏ گروه نوازی و تک‌نوازی، ارتقاء سطح فرهنگ موسیقی هنرجویان، فراهم آوردن هرگونه امکان رشد و پرورش برای دستیابی به موسیقی متعهد و هنری، اجرای کنسرت و تولید موسیقی در بخش‌های تار، سه‌تار، سنتور، عود، قانون، کمانچه، نی، تمبک، دف و آواز منتشرشده بود تا پایان دی‌ماه تمدید شد.

بر اساس این گزارش، داشتن حداکثر سن ۱۶ سال، موفقیت در آزمون ورودی، آشنایی کامل با نت و تکنیک‌های صحیح اجرایی در ساز تخصصی از شرایط ثبت‌نام‌کنندگان بوده و شرکت‌کنندگان در دهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان در بازه‌ی گروه سنی ذکرشده در اولویت انتخاب قرار دارند.

گفتنی است علاقه‌مندان حداکثر تا آخر دی‌ماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.nay.ir ضمن دریافت فرم و شرایط فراخوان از سایت مذکور نسبت به تکمیل و ارسال آن اقدام نمایند.

منبع: ریتم نو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *